Hakkımızda

Manier Tohumculuk, T.C. Tarım Bakanlığı tarafından verilen yetki ile tohumculuk alanında ıslah, ar-ge ve üretim yapma haklarına sahip bir Türk tohum şirketidir.

Tohumluk üretimlerimiz, uluslararası tohumluk kalite standartları ve T.C. Tarım Bakanlığı tarafından oluşturulmuş Tohum Tescil ve Sertifikasyon standartlarına uygun olarak yapılmaktadır.

1930 yılına dayanan tarımsal üretim faaliyetlerimiz tohumculukla ilk olarak 1978 yılında Mancak Ticaret ünvanı ile tarla bitkileri tohumculuğunda başlamıştır. Sebze tohumlarının ıslahı ve üretimi şeklindeki faaliyetlerimiz, 2003 yılında kurulmuş olan Manier Tohumculuk ticari ünvanı ile devam etmektedir.

Sebze tohumları üzerinde uzmanlaşmış olan ekibimiz özellikle Solanaceae ve Cucurbitaceae familyasına bağlı türlerde profesyonel üreticiler için ıslah ve üretim çalışmaları yapmaktadır. Bu çalışmalarda klasik ıslah yöntemleri ve bunları destekleyen modern teknikler kullanılarak hastalıklara dayanıklı, yüksek verimli, kaliteli ve uzun ömürlü çeşitler geliştirilmektedir. Türkiye’de geniş bir satış ağına sahip olan ürünlerimizin Avrupa, Balkanlar, Kuzey Afrika ve Orta Doğu’ya da önemli miktarlarda ihracatı  yapılmaktadır.

Amacımız; konusunda deneyimli çalışma arkadaşlarımızla birlikte, üreticilerimize her zaman beklediklerinden daha fazlasını verebilmektir.

Beklentileriniz bizim amacımızdır.


Haritada Nerede?

Ürün Kategori

İLETİŞİM

Gölbaşı Mahallesi, Yenigöl Sokak, No: 27/A 01355 Seyhan ADANA / TÜRKİYE

Telefon: +90 (322) 429 3410

Fax: + 90 (322) 429 3445

Mail: manierexport@manier.com.tr manier@manier.com.tr

Sosyal medyada bizi takip edin !

Bizleri sosyal medyada da takip edebilirsiniz.

E-Bülten Kayıt

Güncel haberlerimizi takip etmek ister misiniz?

Danışma Hattı

Sormak istediklerinizi ya da merak ettikleriniz için bizi arayın.

Yukarı Çık